Шаурма Сирна

Загорнуті в тортилью хрумкі палички моцарели, солоненький сир Сулугуні, вершковий сир Чеддер та свіжі овочі (помідор). Все це приправлене сирним та фірмовим авторським соусом.

Шаурма Максі Чікен

Загорнуті в тортилью ніжна грильована курка від бренду «Наша Ряба», свіжі овочі (помідор, пекінська капуста) та сир Сулугуні. Все це приправлене фірмовим авторським соусом.

Шаурма Жульєн з куркою та грибами

Загорнуті в тортилью ніжна грильована курка від бренду «Наша Ряба», свіжі овочі (помідор, пекінська капуста), смажені гриби та сир Чеддер. Все це приправлене фірмовим авторським соусом.

Шаурма Фірмова мікс

Загорнуті в тортилью ніжна грильована курка від бренду «Наша Ряба», грильована яловичина від бренду Skott Smeat, свіжі овочі (помідор, пекінська капуста), мариновані цибуля та огірки. Все це приправлене фірмовим авторським соусом.

Шаурма фірмова – з фалафелем

Загорнуті у тонкий лаваш хрумкий смажений фалафель з меленого нуту, свіжі овочі (помідор, пекінська капуста), мариновані цибуля й огірки. Все це приправлене фірмовим авторським соусом.

Шаурма традиційна – з яловичиною

Загорнуті у тонкий лаваш соковита грильована яловичина від бренду Skott Smeat, свіжі овочі (помідор, пекінська капуста), хрумкі мариновані огірки. Все це приправлене часниковим та червоним пікантним соусами.

Шаурма фірмова – з яловичиною

Загорнуті у тонкий лаваш соковита грильована яловичина від бренду Skott Smeat, свіжі овочі (помідор, пекінська капуста), хрумкі мариновані цибуля та огірки. Все це приправлене фірмовим авторським соусом.

Шаурма традиційна – з курочкою

Загорнуті у тонкий лаваш ніжна грильована курка від бренду «Наша Ряба», свіжі овочі (помідор, пекінська капуста), хрумкі мариновані огірки. Все це приправлене часниковим та червоним пікантним соусами.

Шаурма фірмова – з курочкою

Загорнуті у тонкий лаваш ніжна грильована курка від бренду «Наша Ряба», свіжі овочі (помідор, пекінська капуста), мариновані цибуля та огірки. Все це приправлене фірмовим авторським соусом.

ПРИВІТ!

Оберіть свою локацію замість тої, що стоїть наразі.

Дивитися меню